EN

فعالیت ها

کلاس های آموزشی

برگزاری کلاسهای آموزشی با دعوت از اساتید مجرب و کاردان در قالب دوره های تذهیب، گل و مرغ، مینیاتور و تشعیر.
تا کنون طی چند دوره برگزاری دوره های مذکور هنرجویان؛ با گذراندن آموزش های تخصصی هر یک در مقام معلم و استاد، مشغول به تدریس در دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و مراکز فنی حرفه ای و آموزشگاهها و بعضا بصورت خصوصی مشغول به فعالیت هستند و تعدادی از این هنرمندان با تولیدات هنری؛ با هدف احیا هنر نگارگری؛ نقشهای زیبایی را بر روی این دست سازه ها پیاده می کنند .
کانون نگارگران زرافشان
کانون نگارگران زرافشان

همکاری با سازمان های مختلف

همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری، شهرداری، مترو، موزه بزرگ خراسان، کاخ موزه سعد آباد، موزه رضا عباسی، مکتب هنر رضوان وابسته به آستان قدس رضوی به صورت برگزاری نمایشگاه و دعوت از اساتید فن و دانشجویان و هنرجویان برای شرکت در نمایشگاه و بازدید عموم انجام شده است.

برگزاری کارگاه

برگزاری ورک شاپ ها و کارگاه های هنری و پرورش هنرمندان از شهرهای مختلف (شاهرود، سبزوار، نیشابور و تهران) در برنامه های کانون نگارگران زرافشان بوده و در برنامه های پیش روی کانون نیز خواهد بود.

کانون نگارگران زرافشان
کانون نگارگران زرافشان

پذیرش سفارشات

انجام سفارش هایی از قبیل تزئینات داخلی و موزه خانه ایران و همکاری با موسسه بانگ نی و بیمارستان خیریه جوادالائمه نیز ازجمله فعالیت های موسسه در سالهای اخیر می باشد.

دیگر فعالیت ها

کانون نگارگران زرافشان‌در نظر دارد با گسترش فعالیت های خود با تاسیس کتابخانه، آموزشگاه و گالری اختصاصی برای اعضای کانون در پیشبرد هر چه بیشتر هنر سنتی ایرانی قدم های موثری بردارد.

کانون نگارگران زرافشان